KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16123064

nr 1612 3064

Skulptur

Torsten Fridh, liggande kvinna, Terrakotta. Signerad, daterad 11/27,24x13 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:55:08

11/4 21:25:53 1      Vinnande bud